KATALOG TASARIMI

Ticari amaçlı tüm kuruluşların olmazsa olmaz faaliyetleri arasında, en önemlilerinden biri de tanıtım etkinlikleridir. Reklam adı altında çok geniş bir hareket alanına sahip bu çalışmalar; minicik bir kartvizitle, bir web sayfasıyla başlar ve fuarlara, TV reklamlarına kadar gider.

İşte bu reklamasyon çalışmaların arasında en yaygın olarak kullanılan malzemeler tanıtıcı broşürler ve kataloglardır. Çağımız internet çağı da olsa, halen yaygın olarak basılı malzemelere, broşürlere, tanıtım kataloglarına ciddi anlamda ihtiyaç vardır. Ve görünen o ki, uzunca bir süre daha broşür ve kataloglara ihtiyaç olacaktır.

Beranet’in deneyimli reklam ve grafik ekibi; kurumunuzun ihtiyacınız olan her tip ve boyutta broşür ve katalog tasarımını gereksinimlerinize göre belirler, titizlikle tasarlar ve baskıya hazır hale getirerek kullanımınıza sunar. Ayrıca, dilerseniz güvenilir ve anlaşmalı matbaalarımızda, bu broşür ya da katalogları en yüksek kalitede, en hızlı ve en uygun ekonomik koşullarda bastırır.

Beranet’in uzman ekibi, sadece web ve internet odaklı çalışmalarınızda değil, her türlü broşür ve katalog çalışmalarınızda da yanınızda olup size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

 
 

Kurumsal

Beranet, 2006'dan bu yana yazılım ve web alanında faaliyet gösteren, bilgisayar mühendislerinin, programcıların ve tasarımcıların yer aldığı; beceri kabiliyeti yüksek, yaratıcı, dinamik ve teknolojiyi takip eden bir firmadır.

Hizmetlerimiz

SOSYAL MEDYA
MOBİL UYGULAMA
KATALOG TASARIMI
HOSTİNG
E-TİCARET
YAZILIM
REKLAM
WEB TASARIM
SEO

Kaynaklar

HİZMET SÖZLEŞMESİ
GİZLİLİK POLİTİKASI
İADE KOŞULLARI VE UYARI
visa-master logo

İletişim

Adres: Merkez Mah. Rıfat Sok. E-5 Yanyol No:17 Kat:1/6
Avcılar / İSTANBUL

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

T 0850 550 8 550
E info@beranet.com.tr
 
2019 © Tüm Hakları Saklıdır +