REKLAM

Reklam, ticaret hayatının ayrılmaz bir parçası! En büyük holdinglerden, en küçük işletmelere kadar tüm kuruluşlar, kazançlarını ve karlılıklarını arttırmak için güçleri yettiğince reklam yapıyorlar.

Reklam etkinliği, düzgün bir logo belirleyip güzel bir kartvizit yapmakla başlıyor, bir reklam filmi çekip TV kanallarında yayınlatmaya (ve de bunu sürekli hale getirmeye) kadar gidiyor.

Beranet; yalnızca uzmanlık alanı olan web tasarımı , yazılım ve s.e.o. çalışmalarında değil, reklamcılık hizmetlerinde de çok iddialı!.. Çünkü bünyemizde, konusunun uzmanı ve oldukça deneyimli bir reklam ekibimiz var.

Logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf, cepli dosya vb. gibi kurumsal malzemelerin tasarlanması ve basımından tutun da; katalog, broşür, ambalaj tasarımı, fuar standı, basın ilanı, radyo ve TV reklamlarına kadar giden skalada, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü reklam etkinliğini, Beranet olarak başarıyla yürütüyoruz.

Bir telefonunuz yeterli! Gereksinim duyduğunuz her türlü basılı malzeme ve reklam çalışması için sizi bilgilendirmek bize mutluluk verecektir. 

 
 

Kurumsal

Beranet, 2006'dan bu yana yazılım ve web alanında faaliyet gösteren, bilgisayar mühendislerinin, programcıların ve tasarımcıların yer aldığı; beceri kabiliyeti yüksek, yaratıcı, dinamik ve teknolojiyi takip eden bir firmadır.

Hizmetlerimiz

SOSYAL MEDYA
MOBİL UYGULAMA
KATALOG TASARIMI
HOSTİNG
E-TİCARET
YAZILIM
REKLAM
WEB TASARIM
SEO

Kaynaklar

HİZMET SÖZLEŞMESİ
GİZLİLİK POLİTİKASI
İADE KOŞULLARI VE UYARI
visa-master logo

İletişim

Adres: Merkez Mah. Rıfat Sok. E-5 Yanyol No:17 Kat:1/6
Avcılar / İSTANBUL

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

T 0850 550 8 550
E info@beranet.com.tr
 
2019 © Tüm Hakları Saklıdır +