REKLAM

Reklam, ticaret hayatının ayrılmaz bir parçası! En büyük holdinglerden, en küçük işletmelere kadar tüm kuruluşlar, kazançlarını ve karlılıklarını arttırmak için güçleri yettiğince reklam yapıyorlar.

Reklam etkinliği, düzgün bir logo belirleyip güzel bir kartvizit yapmakla başlıyor, bir reklam filmi çekip TV kanallarında yayınlatmaya (ve de bunu sürekli hale getirmeye) kadar gidiyor.

Beranet; yalnızca uzmanlık alanı olan web tasarımı , yazılım ve s.e.o. çalışmalarında değil, reklamcılık hizmetlerinde de çok iddialı!.. Çünkü bünyemizde, konusunun uzmanı ve oldukça deneyimli bir reklam ekibimiz var.

Logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf, cepli dosya vb. gibi kurumsal malzemelerin tasarlanması ve basımından tutun da; katalog, broşür, ambalaj tasarımı, fuar standı, basın ilanı, radyo ve TV reklamlarına kadar giden skalada, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü reklam etkinliğini, Beranet olarak başarıyla yürütüyoruz.

Bir telefonunuz yeterli! Gereksinim duyduğunuz her türlü basılı malzeme ve reklam çalışması için sizi bilgilendirmek bize mutluluk verecektir. 

 
 

Kurumsal

Beranet, 2006'dan bu yana yazılım, web tasarım ve sosyal medya alanında faaliyet gösteren, bilgisayar mühendislerinin, programcıların ve tasarımcıların yer aldığı; beceri kabiliyeti yüksek, yaratıcı, dinamik ve teknolojiyi takip eden bir firmadır.

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi
Mobil Uygulama
Katalog Tasarımı
Hosting
E-Ticaret Web Tasarım
Yazılım
REKLAM
WebTasarım
SEO

Kaynaklar

HİZMET SÖZLEŞMESİ
GİZLİLİK POLİTİKASI
İADE KOŞULLARI VE UYARI
visa-master logo

İletişim

Adres: Ağaoğulları Plaza 63.Sok. No:27 A Blok Kat:3
Beylikdüzü / İSTANBUL

T 0850 550 8 550
E [email protected]
 
2024 © Tüm Hakları Saklıdır