Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde, tartışmasız en etkili iletişim mecralarının başında Sosyal Medya geliyor.

İnternet kullanımının yanı sıra, tabletlerin ve akıllı cep telefonlarının kullanımı iyiden iyiye çoğaldı. Facebook, Twitter, İnstagram gibi dünya çapında etkinlik kazanan sosyal medya ağlarının kullanımı da, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Dünya ile eşzamanlı olarak, Sosyal Medya kullanımı ülkemizde de inanılmaz bir hızla yaygınlaştı. Ve doğal olarak da, insanları bir araya getiren Sosyal Medya kanalları, iş dünyasındaki firmalar için de yeni bir pazarlama ve reklam mecrası haline dönüştü.

Sosyal Medya takibi; gerekli konseptlerin belirlenmesi, yaratıcı ve keyifli paylaşımların oluşturulması, bu paylaşımların doğru yer ve doğru zamanda yayına sokulması gibi; titizlik, uzmanlık ve sorumluluk gerektiren çok ciddi bir iş!

Beranet olarak, müşterilerimizin  ve hizmet verdiğimiz markaların; (başta Facebook, İnstagram ve Twitter olmak üzere) Sosyal Medya ağlarındaki hesaplarını büyük bir titizlikle yönetiyor, aldığımız başarılı sonuçlardan da haklı bir mutluluk duyuyoruz.

Sosyal Medya takibi, deneyimsiz ellere bırakılmayacak kadar önemli bir iş! Bu konuyla ilgili, sizi detaylı bir şekilde bilgilendirmemiz için lütfen bizi arayın.

 
 

Kurumsal

Beranet, 2006'dan bu yana yazılım, web tasarım ve sosyal medya alanında faaliyet gösteren, bilgisayar mühendislerinin, programcıların ve tasarımcıların yer aldığı; beceri kabiliyeti yüksek, yaratıcı, dinamik ve teknolojiyi takip eden bir firmadır.

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi
Mobil Uygulama
Katalog Tasarımı
Hosting
E-Ticaret Web Tasarım
Yazılım
REKLAM
WebTasarım
SEO

Kaynaklar

HİZMET SÖZLEŞMESİ
GİZLİLİK POLİTİKASI
İADE KOŞULLARI VE UYARI
visa-master logo

İletişim

Adres: Ağaoğulları Plaza 63.Sok. No:27 A Blok Kat:3
Beylikdüzü / İSTANBUL

T 0850 550 8 550
E [email protected]
 
2024 © Tüm Hakları Saklıdır