SOSYAL MEDYA

Günümüzde, tartışmasız en etkili iletişim mecralarının başında Sosyal Medya geliyor.

İnternet kullanımının yanı sıra, tabletlerin ve akıllı cep telefonlarının kullanımı iyiden iyiye çoğaldı. Facebook, Twitter, İnstagram gibi dünya çapında etkinlik kazanan sosyal medya ağlarının kullanımı da, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Dünya ile eşzamanlı olarak, Sosyal Medya kullanımı ülkemizde de inanılmaz bir hızla yaygınlaştı. Ve doğal olarak da, insanları bir araya getiren Sosyal Medya kanalları, iş dünyasındaki firmalar için de yeni bir pazarlama ve reklam mecrası haline dönüştü.

Sosyal Medya takibi; gerekli konseptlerin belirlenmesi, yaratıcı ve keyifli paylaşımların oluşturulması, bu paylaşımların doğru yer ve doğru zamanda yayına sokulması gibi; titizlik, uzmanlık ve sorumluluk gerektiren çok ciddi bir iş!

Beranet olarak, müşterilerimizin  ve hizmet verdiğimiz markaların; (başta Facebook, İnstagram ve Twitter olmak üzere) Sosyal Medya ağlarındaki hesaplarını büyük bir titizlikle yönetiyor, aldığımız başarılı sonuçlardan da haklı bir mutluluk duyuyoruz.

Sosyal Medya takibi, deneyimsiz ellere bırakılmayacak kadar önemli bir iş! Bu konuyla ilgili, sizi detaylı bir şekilde bilgilendirmemiz için lütfen bizi arayın.

 
 

Kurumsal

Beranet, 2006'dan bu yana yazılım ve web alanında faaliyet gösteren, bilgisayar mühendislerinin, programcıların ve tasarımcıların yer aldığı; beceri kabiliyeti yüksek, yaratıcı, dinamik ve teknolojiyi takip eden bir firmadır.

Hizmetlerimiz

SOSYAL MEDYA
MOBİL UYGULAMA
KATALOG TASARIMI
HOSTİNG
E-TİCARET
YAZILIM
REKLAM
WEB TASARIM
SEO

Kaynaklar

HİZMET SÖZLEŞMESİ
GİZLİLİK POLİTİKASI
İADE KOŞULLARI VE UYARI
visa-master logo

İletişim

Adres: Merkez Mah. Rıfat Sok. E-5 Yanyol No:17 Kat:1/6
Avcılar / İSTANBUL

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

T 0850 550 8 550
F 0212 596 40 44
E info@beranet.com.tr
 
2018 © Tüm Hakları Saklıdır +