SEO

İnternet neredeyse sonsuz bir evren ve bu evren ‘’işini iyi yapan ama sesini duyuramayan’’ firmalarla dolu!.. İş hacminizi arttırmak istiyorsanız; rakipler arasından sıyrılmak ve insanların ‘’sektörünüzle ilgili arama yaptığında’’ sizi bulmasını sağlamak zorundasınız.

İşte burada da, Beranet olarak uzmanlık alanlarımızdan biri olan  S.E.O. çalışması devreye giriyor… S.E.O. çalışması, yani Arama Motoru Optimizasyonu (Search Engine Optimization) ile, sektörünüzle ilgili seçtiğiniz kelimeler üzerinden işlemler yaparak,  arama motorlarında websitenizin üst sıralarda çıkmasını ve fark edilebilir olmanızı sağlıyoruz.

Öncelikle websiteniz S.E.O. çalışmasına uygun hale getiriliyor. Sektörünüzle ve verdiğiniz hizmetle ilgili seçilen S.E.O. kelimeleri, sitenizin ana sayfasına uygun tekniklerle yerleştiriliyor. Ve Beranet’in uzman S.E.O. operatörleri, bu kelimeler üzerinde yıl boyunca sürecek yoğun çalışmalar yaparak, websitenizin arama motorlarında, en kısa sürede en üst sıralarda çıkmasını sağlıyorlar.

Böylelikle de, ihtiyacınız olan potansiyel müşteri kitleniz, internet ortamında sizi kolaylıkla buluyor ve size ulaşabiliyor. Doğal olarak da, kazancınız ve karlılığınız artıyor.

Beranet uzmanlığı ve güvencesiyle, S.E.O. hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak ve konu hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın.

 
 

Kurumsal

Beranet, 2006'dan bu yana yazılım, web tasarım ve sosyal medya alanında faaliyet gösteren, bilgisayar mühendislerinin, programcıların ve tasarımcıların yer aldığı; beceri kabiliyeti yüksek, yaratıcı, dinamik ve teknolojiyi takip eden bir firmadır.

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi
Mobil Uygulama
Katalog Tasarımı
Hosting
E-Ticaret Web Tasarım
Yazılım
REKLAM
WebTasarım
SEO

Kaynaklar

HİZMET SÖZLEŞMESİ
GİZLİLİK POLİTİKASI
İADE KOŞULLARI VE UYARI
visa-master logo

İletişim

Adres: Ağaoğulları Plaza 63.Sok. No:27 A Blok Kat:3
Beylikdüzü / İSTANBUL

T 0850 550 8 550
E [email protected]
 
2024 © Tüm Hakları Saklıdır