Mobil Uygulama

Mobil yazılım  bilgisayarların temel işlevlerini yerine getirebilen taşınabilir (portable) mobil cihazlar için yazılan programlardır.

Beranet olarak alanında uzman yazılım ekibimizle hazırladığımız mobil yazılım çözümlerini sizlere sunuyoruz. İş sürecinde hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlayan iPhone, iPad, Android ve BlackBerry gibi platformlarda personelinizin kullanması, müşterilerinizle iletişimde kalabilmeniz, reklam ve pazarlama faaliyetlerinizi rahatlıkla yapabilmeniz için mobil yazılımlar geliştiriyoruz. 

Mobil yazılımlar sayesinde firmanızın tanıtımını yapabilir hem de müşterilerinizle ilişkilerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Beranet bu avantajları ayağınıza getiriyor. Hedefimiz siz müşterilerimizi mobil dünyasında en yukarıya taşımaktır.

 
 

Kurumsal

Beranet, 2006'dan bu yana yazılım, web tasarım ve sosyal medya alanında faaliyet gösteren, bilgisayar mühendislerinin, programcıların ve tasarımcıların yer aldığı; beceri kabiliyeti yüksek, yaratıcı, dinamik ve teknolojiyi takip eden bir firmadır.

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi
Mobil Uygulama
Katalog Tasarımı
Hosting
E-Ticaret Web Tasarım
Yazılım
REKLAM
WebTasarım
SEO

Kaynaklar

HİZMET SÖZLEŞMESİ
GİZLİLİK POLİTİKASI
İADE KOŞULLARI VE UYARI
visa-master logo

İletişim

Adres: Merkez Mah. Rıfat Sok. E-5 Yanyol No:17 Kat:1/6
Avcılar / İSTANBUL

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

T 0850 550 8 550
E info@beranet.com.tr
 
2020 © Tüm Hakları Saklıdır