E-Ticaret Web Tasarım

    E-ticaret, Türkiye ve uluslararası sektörüne girmiş ve on binlerce site tarafından kullanılmakta olan bir satış uygulama sistemidir. Firmaların birçoğu, yerel mağazalarının yanında sanal mağazalarını da kurmuş ve internet üzerinden satışlarını yapmaya başlamışlardır. Şirketler arası rekabetin ve tüketimin çok hızlı olması ve günümüzdeki iş sektörün de ağ üzerine aktarılarak ilerlemesi, rekabet hızıyla doğru orantılı bir şekilde e-ticaret sürecini ortaya çıkarmıştır.

    E-ticaret sitelerine verilen ücretler diğer yerel mağazalara verilen ücretlere göre daha ucuz kalmaktadır. Bir yerel mağazaya sınırlı sayıda tabir edilen ürün sayısı bulunmaktayken (örn:100 tane), e-ticaret sitelerine yüz binlerce ürün eklenebilmekte ve potansiyel müşterilere satış yapılabilmektedir Biz istediğiniz web uygulamalarını ve e-ticaret sistemlerini profesyonel şekilde gerçekleştirip siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı bir yaşam biçimi sayarız.

 
 

Kurumsal

Beranet, 2006'dan bu yana yazılım, web tasarım ve sosyal medya alanında faaliyet gösteren, bilgisayar mühendislerinin, programcıların ve tasarımcıların yer aldığı; beceri kabiliyeti yüksek, yaratıcı, dinamik ve teknolojiyi takip eden bir firmadır.

Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi
Mobil Uygulama
Katalog Tasarımı
Hosting
E-Ticaret Web Tasarım
Yazılım
REKLAM
WebTasarım
SEO

Kaynaklar

HİZMET SÖZLEŞMESİ
GİZLİLİK POLİTİKASI
İADE KOŞULLARI VE UYARI
visa-master logo

İletişim

Adres: Ağaoğulları Plaza 63.Sok. No:27 A Blok Kat:3
Beylikdüzü / İSTANBUL

T 0850 550 8 550
E [email protected]
 
2024 © Tüm Hakları Saklıdır